Dzień Dziecka 2021

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim zależy, aby był on pełen atrakcji, wyjątkowy i długo wspominany. Tego dnia dzieci z naszego przedszkola miały okazję bawić się w poszczególnych strefach: „STREFA ARTYSTYCZNA”, „STREFA SPORTU”, „STREFA DISCO”, „STREFA KINO”, „FOTO- BUDKA”, „SŁODKI STÓŁ” przy którym dzieci częstowały się popcornem, małymi wafelkami i lemoniadą. Po zabawie w każdej ze STREF dzieci otrzymywały pieczątkę na specjalnie przygotowanym karneciku, który zabrały na pamiątkę do domu wraz z DYPLOMIKIEM. Przedszkolaki bardzo ucieszyły się również z tego, że mogły pozjeżdżać na specjalnie zamówionej na ten dzień dmuchanej zjeżdżalni.

Grupa I „Promyczki”

Grupa II „Słoneczka”