Dzień postaci z bajek u „Gwiazdeczek”, „Obłoczków” i „Kropelek”

Invalid Displayed Gallery

W dalszym punkcie dnia bajki po odpoczynku teatralnym dzieci grup starszych III, IV, V zebrały się aby wspólnie uczestniczyć w zabawach i zgadywankach bajkowych. Tutaj serdecznie chcemy podziękować rodzicom o współudział w tworzeniu tego dnia. Dzieci w przygotowanych przebraniach same zadawały pytania z jakiej bajki przybyły:)…posiadały rekwizyty przypominające elementy z dobrej miłej bajki. Dużą atrakcją była skrzynia „Czary mary” a wybrane dziecko rozpoznawało i nazywało z której bajki jest np. pantofelek, kapelusz, okulary, korona, koszyczek, jabłko itp. Dzieci wspólnie tańczyły przy melodiach bajkowych wracając ” Jedzie pociąg z daleka” po salach przedszkola. Dzień był udany i na pewno nie zapomniany….!!!