Dzień Przedszkolaka w grupie II

W dniu 20.09.2022r. dzieci z grupy II Słoneczka spędziły Dzień Przedszkolaka w aktywny sposób. Wzięły udział w zabawach ruchowych, które rozwijały ich zdolności motoryczne oraz umiejętność współdziałania w zespole. Podczas zabaw zręcznościowych: Wiewiórka i orzeszki, rzutnych: Porządki u zajączków, bieżnych: Liski, tanecznych: Jesienne liście, Dziecięce marzenia oraz oddechowych o charakterze relaksacyjnym: Gwiazdkowe bańki mydlane. przedszkolaki doświadczały radości ze wspólnego, kreatywnego  działania. Zorganizowana zabawa plastyczna pozwoliła dzieciom samodzielnie stworzyć napis dekorujący salę: Dzień Przedszkolaka dając im poczucie sprawstwa oraz współpodmiotowości. Zasłużone medale, które otrzymał każdy uczestnik naszych zabaw będą zapewne miłą pamiątką utrwalającą zdobyte doświadczenia.