Informacja dla Rodziców nowych dzieci 4,5 i 6-letnich

Nowy rok przedszkolny rozpoczyna się 1 września 2022r. W przedszkolu nie organizuje się uroczystego rozpoczęcia takiego jak w szkołach. W tym dniu należy przyprowadzić dziecko do przedszkola w godzinach od 6.00 do 8.00. W szatni przedszkolnej należy odszukać przydzieloną dziecku szafkę (będzie podpisana), po przebraniu obuwia, pozostawieniu odzieży wierzchniej i odszukaniu na wywieszonych listach informacji o przydzieleniu dziecka do odpowiedniej grupy, należy zaprowadzić nowego przedszkolaka do sali zajęć danej grupy i oddać pod opiekę nauczyciela.

Ze szczegółowym planem dnia przedszkola można się zapoznać rozwijając w menu na stronie internetowej zakładkę PRZEDSZKOLE – PLAN DNIA.

Informacja o opłatach za przedszkole w menu PRZEDSZKOLE – OPŁATY.

WYPRAWKA DLA NOWYCH DZIECI 4,5 i 6-letnich

• Podpisane pantofle z podeszwą antypoślizgową (najlepiej wsuwane z gumką lub zapinane na rzepy; prosimy unikać wiązania na sznurowadło lub innego typu skomplikowanych dla dziecka zapięć).
  • Ubrania na zmianę (potrzebne w przypadku konieczności przebrania dziecka): koszulka, wygodne spodnie, zapasowa bielizna (zostawiamy w szatni w podpisanym materiałowym woreczku na półce dziecka).
  • Strój do ćwiczeń gimnastycznych: krótkie spodenki lub getry oraz koszulka z krótkim rękawem (umieszczamy w woreczku z materiału podpisanym imieniem i nazwiskiem dziecka).
  • Chusteczki higieniczne w pudełku tzw. wyciągane (opakowanie 100 sztuk).
  • Chusteczki nawilżane z możliwością utylizacji w toalecie.