IX Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek w PM Nr 4 w Dębicy

Maluchy zaśpiewały dla Zbawiciela już po raz dziewiąty. Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek pod hasłem „Kolędujmy Jezuskowi”. 16 młodych muzyków wystąpiło w Przedszkolu Miejskim nr 4 „Tęczowe Nutki” w Dębicy. W tym roku przegląd był wyjątkowy. pnieważ Przedszkole Miejskie nr 4 obchodzi 55-lecie swojego istnienia. Celem przeglądu jest promocja utalentowanych wykonawców wśród przedszkolaków, rozwijanie zainteresowania pięknem i bogactwem tradycji narodowych, popularyzacja zwyczajów bożonarodzeniowych, kształtowanie wrażliwości na piękno polskich kolęd oraz integracja społeczności przedszkolnych. Nasze przedszkole reprezentował Igor Wójtowicz, który przygotowany pod kierunkiem Pani Marii Pękali zaprezentował pastorałkę pt. „Do stajenki” .