Jeden z ważniejszych dni w życiu naszych Krasnali – „Pasowanie na Przedszkolaka”

Dnia 20.11.2015 roku w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste „Pasowanie na Przedszkolaka”. Dzieciaki elegancko ubrane, pięknie zaśpiewały wesołe piosenki, wyrecytowały wierszyki i zatańczyły skoczne tańce. Następnie Krasnalki złożyły uroczystą przysięgę – obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać swoich pań i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Na zakończenie Pani Marta Jedynak za pomocą zaczarowanego ołówka uroczyście pasowała każde dziecko na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały Dyplomy Przedszkolaka oraz upominki. Trud i praca dzieci zostały nagrodzone brawami oraz słodkim upominkiem od rodziców.