Dzień Pluszowego Misia w grupie I „Promyczki”

Mały, duży, kolorowy, w kubraczku – każdy z nas miał lub ma takiego ulubionego misia – przyjaciela, któremu można powierzyć największy sekret. Dlatego każdego roku dnia 25 listopada obchodzimy urodziny tej miłej Przytulanki. Dzieciaki w tym dniu przyszły do przedszkola ze swoim przyjacielem Misiem. Dzieci z wielką radością bawiły się ze swoimi misiami. Nie zabrakło tego dnia tańców do znanych utworów muzycznych. Krasnalki podczas tego dnia zamienili się w małych kucharzy i wykonali misia z ciasta drożdżowego oraz biszkoptowego misia. Podczas przygotowania nie zabrakło radości. Po upieczeniu misia dzieciaki kosztowały drożdżowego misia. Na zakończenie dzieciaki z talerzyków papierowych wykonały swoje kolorowe misie. Wszyscy doskonale się  bawili w towarzystwie swoich pluszowych  przyjaciół.