Kopciuszek

W dniu 29.09.2015r. dzieci z grup III, IV i V udały się na dębickie lodowisko. Obejrzały tam występ wychowanków Uczniowskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego „MORS”. Spektakl oparty był na motywach baśni Braci Grimm pt: Kopciuszek. Bajkową atmosferę stworzyły piękne stroje, rekwizyty i aktorska gra młodych łyżwiarzy. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że odtwórcą jednej z głównych ról był absolwent naszego przedszkola.
Po przedstawieniu dzieci z grupy III wraz z Rodzicami i nauczycielami udały się na plac zabaw mieszczący się nieopodal lodowiska. Kilkunastominutowa rozgrzewka na świeżym powietrzu umożliwiła pięciolatkom odkrywanie własnych możliwości ruchowych. Kto wie, może za kilka lat kolejni nasi wychowankowie zaproszą nas na równie udany popis umiejętności łyżwiarskich.

Serdecznie dziękujemy mamie Antosia L., tatusiowi Jagódki P., Jagódki S., Filipka W. za pomoc podczas grupowego wyjazdu na lodowisko.