Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

Informuję, iż lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym do Przedszkola Miejskiego nr 12 w Dębicy na rok szkolny 2022/2023 została wywieszona na tablicy w przedsionku przedszkola. Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przedszkola zobowiązani są złożyć w terminie od 12 do 14 kwietnia 2022 r. do godz. 15.00 wypełnione oświadczenie „Potwierdzenie  woli uczęszczania dziecka do Przedszkola Miejskiego nr 12 w Dębicy”. Druk dostępny jest na stronie internetowej przedszkola w zakładce Rekrutacja/Druki do pobrania oraz na stoliku w przedsionku przedszkola. Wypełniony druk z podpisami rodziców należy wrzucić do, wystawionej w przedsionku placówki, skrzynki z napisem REKRUTACJA. Niezłożenie w/w dokumentu w terminie będzie jednoznaczne ze skreśleniem dziecka z listy zakwalifikowanych.

Rodzice, którzy nie załączyli wymaganych dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów proszeni są o ich dostarczenie. Jest to konieczne w celu ostatecznego przyjęcia do przedszkola dziecka zakwalifikowanego.