Mali projektanci

9 maja 2016r.w naszym przedszkolu w grupie III i V odbyły się nietypowe zajęcia plastyczne w ramach nowego programu edukacyjnego „Mali Projektanci”, realizowanego przez Śnieżkę i Fundację Śnieżki „Twoja Szansa”. Twórcze zajęcia artystyczne poprowadziła znana dębicka malarka, Pani Agnieszka Osak.

Celem projektu jest rozbudzanie dziecięcej kreatywności poprzez praktyczne obcowanie ze sztuką. Przedszkolaki wzięły zatem udział w zajęciach rozwijających pomysłowość i twórczość, których zwieńczeniem było wspólne stworzenie spektakularnego dzieła pod okiem malarki. Pani Agnieszka Osak przygotowała wielopoziomową konstrukcję, którą mali artyści ożywili paletą barw. W trakcie spotkania każdy przedszkolak stał się współtwórcą wielkoformatowego dzieła artystycznego zatytułowanego– W krainie robotów. Po zakończeniu pracy Mali Projektanci z grup III i V zostali obdarowani upominkami i dyplomami. Ponadto przedszkole otrzymało  dodatkowe wsparcie w postaci pakietu materiałów edukacji artystycznej dla dzieci oraz bonu (500 zł) na zakup farb dla naszego przedszkola. Serdecznie dziękujemy.

Invalid Displayed Gallery