OLIMPIADA na OLIMPIE „Dziewiątka Przedszkolakom”

W środę 11.03.2015r w Szkole Podstawowej Nr 9 odbyła się kolejna „OLIMPIADA na OLIMPIE”.
W Olimpiadzie wzięły udział dzieci z dębickich przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowali:
Patryk T., Maksymilian M., Filip T., Bartosz R., Gabrysia B., Sylwia W., Lenka B., oraz Natalia Z.
Nasi mali zawodnicy dzielnie współdziałali w grupie, przestrzegali wszystkich przepisów, oraz wykazali się niezwykłą odwagą i siłą.
Głównym celem imprezy było zapoznanie dzieci z ideą Igrzysk Olimpijskich oraz z ceremoniałem olimpijskim, a także zachęcenie do uprawiania sportu oraz integrowanie przedszkoli i szkoły poprzez wspólną zabawę.
Wraz z turniejem sportowym ogłoszony został wynik konkursu plastycznego na pracę przestrzenną pod hasłem „EKO-Futbol, piłka jest jedna a bramki są dwie” . Praca którą wykonała Milenka K. wraz z Filipem T. z grupy V zdobyła III miejsce.
Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, słodycze, upominki oraz puchar z którym radośnie wróciły do przedszkola.