Przegląd Piosenki „Rozśpiewane przedszkolaki” i rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w SP 11

W czwartek 05.03.2015r w Szkole Podstawowej Nr 11 z oddziałami Integracyjnymi w Dębicy odbył się Przegląd Piosenki „Rozśpiewane przedszkolaki”. W przeglądzie wzięły udział dzieci z dębickich przedszkoli. Nasze przedszkole prezentowała Kamilka K. z grupy V. Przegląd piosenki umożliwił dzieciom prezentację  talentów , swoich umiejętności wokalnych i artystycznych. Każdy z przedszkolaków został nagrodzony gromkimi brawami i otrzymał nagrody co sprawiło ogromną radość. Na koniec czekał na wszystkich słodki poczęstunek.

Podczas Przeglądu Piosenki odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem : „ Przedszkole zabawy kraina, gdzie autem się kończy a lalką zaczyna”. Miło nam poinformować iż praca Gabrysi B. z grupy V zajęła II miejsce, oraz praca Nikoli K. z grupy IV zajęła III miejsce. Dziewczynki również otrzymały pamiątkowe dyplomy i atrakcyjne nagrody.
Gratulujemy małym artystom!!