Poznajemy zwierzęta

18.11.2016r.dzieci z grup IV i V wzięły udział w lekcji przyrody zorganizowanej w markecie Majster w Dębicy. Dzięki niej dzieci nie tylko obejrzały zwierzęta, zachwycając się nimi, ale przede wszystkim dowiedziały się , że zwierzęta są częścią przyrody, w której żyjemy. Opiekun zwierząt, które tam się znajdują wzbogacił wiedzę dzieci na temat życia zwierząt, ich odżywiania, opieki nad nimi. Niektóre przedszkolaki miały możliwość na żywo pierwszy raz zobaczyć świnki morskie, króliki, chomiki, rybki, ale też egzotyczne okazy: gekona, węża, kameleona, ptasznika, małpki. Na zakończenie praktycznych zajęć dzieci zostały obdarowane pamiątkowymi dyplomami potwierdzającymi ich udział w lekcji przyrody.