Przedszkolaki z grup IV i V na przedstawieniu teatralnym pt. „O krasnoludkach i sierotce Marysi” w SP 11 w Dębicy

Przedstawienie teatralne pt. „O krasnoludkach i sierotce Marysi”, oparte na bajce Marii Konopnickiej, mogliśmy obejrzeć w Publicznej Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy w dniu 3 grudnia 2019 r. Co rok, w ramach szkolnych obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, uczniowie z klas integracyjnych, uczący się na co dzień w dębickiej Jedenastce, pod kierunkiem nauczycieli wspomagających przygotowują przedstawienia teatralne. Na uwagę zasługuje fakt, że każde dziecko ma możliwość wcielenia się w postać na miarę swoich możliwości i talentów. Dekoracje, rekwizyty, oprawę muzyczną oraz ruch sceniczny przygotowują nauczyciele. Z niecierpliwością oczekujemy na kolejne przedstawienie.