Spektakl teatralny pt. „Roszpunka” w DK MORS w Dębicy

W czwartek 4 stycznia 2024 r. dzieci z grupy II „SŁoneczka”, III „Obłoczki” i IV „Gwiazdeczki” udały się do Domu Kultury MORS w Dębicy w celu obejrzenia spektaklu teatralnego pt. „Roszpunka” prezentowanego przez wrocławski teatr „In-Art”. Spektakl był adaptacją klasycznego utworu Braci Grimm stworzona z myślą o najmłodszej widowni, przyciągając ich do świata fantazji i przygody. Dzięki autorskiej muzyce, kostiumom, dzieci miały okazję poznać historię niezależnej bohaterki, która jest wzorem dla każdego młodego odbiorcy. To pełne inspiracji przedstawienie, które jest wyjątkowym doświadczeniem dla dzieci, które nie tylko bawią się i śmieją, ale również odkrywają nowe wartości i uczą się cenić siłę swojego charakteru.