Turniej edukacyjny ,,Wodne koło fortuny”

Z okazji Światowego Dnia Wody, który w tym roku obchodzony jest pod hasłem: „Woda dla pokoju”, Szymon i Kamil z grupy IV ” wzięli udział w turnieju edukacyjnym „Wodne koło fortuny”, który odbył się w dniu 22 marca w FUN & SPORT Centrum Aktywnego Wypoczynku w Dębicy. Chłopcy reprezentujący nasze przedszkole, podczas zmagań turniejowych, wykazali się dużą wiedzą na temat wody i zdobyli pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Podczas wydarzenia przedszkolaki miały możliwość skorzystania z warsztatów, które przeprowadzili pracownicy laboratoriów Wodociągów Dębickich. Szkoła Podstawowa nr 4 przygotowała zabawy edukacyjne a Zespół Szkół Zawodowych Nr 1- pokaz robotów. Ponadto uczestnicy mieli możliwość skorzystania z wielu atrakcji obiektu Fun & Sport m. in. z salonu wirtualnej rzeczywistości, mini kręgli oraz placu zabaw. Gratulacje dla Szymona i Kamila.