Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Vincent Van Gogh w Arles”

We wtorek 23 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Vincent Van Gogh w Arles” organizowanego przez Zespół Szkół w Straszęcinie. Konkurs przeznaczony był dla dzieci i młodzieży z województwa podkarpackiego. Na konkurs nadesłano 320 prac z województwa podkarpackiego Z naszego przedszkola udział wzięło pięcioro uczestników: Pola (grupa II), Oliwia B. (grupa III),Kinga K., Fabian P. Olga S. (grupa IV) którzy wykonali indywidualne prace wykonane na podobraziu malarskim (płótnie). Miło nam poinformować, że Kinga Kędzior z grupy IV „Gwiazdeczki” zdobyła wyróżnienie w kategorii „PRZEDSZKOLE” i otrzymała nagrodę i pamiątkowy dyplom. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!