XIX Biesiada Literacka „Za oknem już jesień” w Szkole Podstawowej nr 12 w Dębicy

24 października 2019 roku w Szkole Podstawowej Nr 12 w Dębicy odbyła się XIX Biesiada Literacka Powiatowy Konkurs Recytatorski dla wychowanków przedszkoli i uczniów szkół podstawowych z klas 0-II ”. Patronat nad XIX Biesiadą Literacką objął Burmistrz Miasta Dębicy – Pan Mariusz Szewczyk oraz Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Dębicy – Pan Ireneusz Kozak. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrody ufundowane przez Firmę „Arkus & Romet Group’’ z Podgrodzia oraz Dział Promocji UM Dębica. Do organizacji Biesiady przyczyniły  się  – Pani Katarzyna Hosaja Jużkiewicz –   Firma Geyer & Hosaja oraz Pani Katarzyna Bielawska – Michalik. Podczas spotkania, uczestnicy konkursu a także przybyli goście, zostali zaproszeni na słodki poczęstunek oraz obejrzeli przedstawienie pt. ,,Czarno na białym” przygotowane przez uczniów klasy IV Szkoły Podstawowej nr 12 w Dębicy, pod kierunkiem Pani Anny Chruściel i Pana Grzegorza Tomaszewskiego.