Akcja charytatywna „Podaruj Rodakom radość”

W dniach 13-22 listopada 2013 r. w naszym przedszkolu przeprowadzona została akcja charytatywna „Podaruj Rodakom radość” mająca na celu zebranie darów (książek, materiałów piśmienniczych, maskotek) dla Dzieci z polskiej szkoły niedzielnej w Jaworowie nieopodal Lwowa. Patronami akcji byli Zarząd Okręgowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa z Rzeszowa wspólnie z Polskim Towarzystwem Historycznym oddział w Rzeszowie. W akcję włączyły się także dębickie szkoły i licea.

Dyrekcja oraz grono pedagogiczne wyraża podziękowanie i wdzięczność dla wszystkich rodziców i dzieci uczęszczających do naszego przedszkola za przekazanie wielu darów na ten szczytny cel. Włączając się w akcje charytatywne uczymy nasze dzieci wrażliwości na potrzeby innych oraz kształtujemy pozytywne postawy wobec potrzebujących.