Baśń muzyczna w Domu Kultury MORS w Dębicy

W dniu 17.11.2015r. dzieci z grup III, IV i V obejrzały baśń muzyczną pt. W Tajemniczej krainie krasnali zaprezentowaną przez aktorów Teatru Muzycznego w Łodzi. Przedszkolaki miały możliwość poznania bajkowych postaci w nietypowej odsłonie. Kolorowe światła, muzyka, kostiumy i rekwizyty skupiały uwagę najmłodszych widzów przez kilkadziesiąt minut. Wesołe przygody leśnych skrzatów wywoływały uśmiech i zachęcały do wspólnych zabaw. Najwięcej emocji wywołały konkursy , w których wziął udział m.in. Gucio z grupy V, oraz losowanie nagród ( gratulujemy: Jagódce P. z grupy III oraz Tomusiowi Z. z grupy V) . Gdy odbierali upominki widzowie nagrodzili ich gromkimi brawami. Różnobarwne balony, które przedszkolaki otrzymały po zakończeniu spektaklu pozwoliły wszystkim dzieciom radośnie wrócić do przedszkola.