Dzień Rodziny

W piątek 2 czerwca 2023 r. odbył się uroczysty Dzień Rodziny na Poligonie Strażackim w Brzeźnicy. Tego dnia zorganizowano wspólne spotkanie integracyjne Przedszkolaków, ich Rodziców, Rodzeństwa i Pracowników naszej placówki. Dzieci zaprezentowały pokaz artystyczny złożony z recytacji wierszy, tańców i piosenek. Odbyło się również Pasowanie na Przedszkolaka przez Panią Dyrektor dzieci z najmłodszej grupy „Promyczki”. Każdy miał możliwość skorzystania z licznych atrakcji: animacji dla dzieci, warsztatów ozdabiania gipsowych figurek, wykonania gniotków sensorycznych, brokatowych tatuaży, malowania włosów sprayem, skręcania balonów. W części gastronomicznej rodziny mogły się poczęstować kiełbaską z grilla, lodami, koktajlem, ciastem, owocami, lemoniadą. Otoczenie zachęcało do przebywania na świeżym powietrzu, korzystania z huśtawek, boiska i zabaw z piłką.