Finał V edycji konkursu: „Jem z głową. Zdrowo jesz – Lepiej żyjesz”

17 grudnia 2019 r. w Domu Kultury „Mors” w Dębicy odbyła się gala akcji: „Jem z głową. Zdrowo jesz – Lepiej żyjesz”, podczas której laureaci i wyróżnieni w konkursie plastycznym odebrali z rąk Burmistrza Miasta dyplomy oraz nagrody. Prozdrowotna inicjatywa podjęta przez Pana Burmistrza ma na celu zachęcenie dzieci do czynnego zainteresowania się tematyką zdrowego żywienia.W naszym przedszkolu prace konkursowe wykonały przedszkolaki z najstarszych grup. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy V: Antonina, Anna Kut i Emilia Pociask. Za udział w konkursie dzieci otrzymały świąteczne pudełko pełne słodkości. Dodatkową atrakcją podczas uroczystego finału było spotkanie z Mikołajem oraz zabawy z animatorką.