Rozstrzygnięcie X Jubileuszowego Konkursu Bombka Bożonarodzeniowa pt. ” Maleńka Miłość”

Dnia 18.12.2019r. o godz. 9.30 w Niepublicznym Przedszkolu Weldon Kids w Dębicy odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród dla uczestników IX Konkursu Plastycznego Bombka Bożonarodzeniowa pt. ” Maleńka Miłość”.Laureaci I, II, III miejsca zostali obdarzeni nagrodami rzeczowymi oraz dyplomami. Osoby wyróżnione otrzymały niespodzianki rzeczowe oraz dyplomy- podziękowania. Uczestnikami konkursu były dzieci z przedszkoli i szkół na terenie gminy Dębica. W kategorii indywidualnej  Przedszkola wyróżnienie zdobyła Zofia Góra z grupy III z naszego przedszkola, której serdecznie gratulujemy. W konkursie w kategorii rodzinnej brał udział Jan Knot z grupy II.