I i III miejsce oraz wyróżnienie przedszkolaków z grupy IV „Gwiazdeczki” w Konkursie Plastycznym

Dziewczynki z grupy IV z naszego przedszkola wzięły udział w Konkursie plastycznym pt. „Rodzina w niej się miłość do Boga, Człowieka i Ojczyzny rozpoczyna”, współorganizowanym przez MiPBP w Dębicy wraz ze Stowarzyszeniem im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć” i Zgromadzenie Sióstr Służebniczek Bogarodzicy Dziewicy Niepokalanie Poczętej. Miło nam poinformować, że w kategorii dzieci przedszkolnych wszystkie prace z naszego przedszkola zostały nagrodzone:

I miejsce zajęła Kinga Kędzior (grupa IV),

III miejsce- Izabela Figat (grupa IV),

wyróżnienie zdobyła Maja Mosoń (grupa IV). Rozstrzygnięcie Konkursu odbyło się 11 listopada podczas IV Lekcji Śpiewu Patriotycznego u Sióstr Służebniczek w Dębicy podczas którego wręczono dziewczynkom pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Gratulujemy naszym wychowankom pomysłowości oraz zmysłu estetycznego podczas tworzenia plastycznych prac i życzymy Im dalszych sukcesów!