II miejsce dla Aleksandry z grupy III „Obłoczki” i wyróżńienie dla Jagody z gr.V „Kropelki” w Powiatowym Konkursie Plastycznym

Z okazji Święta Niepodległości zorganizowano dla dzieci  z Powiatu Dębickiego V Miedzyprzedszkolny Konkurs Patriotyczny – Ogrody Mistrza Pendereckiego.W konkursie wzięły udział Karolina Dydo z grupy V, Jagoda Madej z grupy V, która zdobyła wyróżnienie oraz Aleksandra Litak z grupy III, która zainspirowana twórczością Adama Marczyńskiego namalowała w przedszkolu obraz zdobywając II miejsce. Nagrody wręczane były na Raucie z okazji Narodowego Święta Niepodległości 10 listopada 2023 r. w Domu Kultury MORS. Serdecznie gratulujemy!

Prace plastyczne Karolinki i Jagódki można obejrzeć na wystawie w Bibliotece Miejskiej, natomiast obraz Oli można podziwiać w Galerii Sztuki w Dębicy.