Jak pracują nasze przedszkolaki?

„Jak pracują nasze przedszkolaki?” W tym trudnym czasie nasze dzieci pracują w domu wspólnie z rodzicami. Wykonują zadania i prace wg propozycji pojawiających się na naszej stronie, a także wg pomysłów, wskazówek zaczerpniętych z różnych stron internetowych, publikacji, wiedzy i umiejętności rodziców bądź też innych członków rodziny.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego, za chęci, cierpliwość i czas poświęcony na pracę z dziećmi.

Kochani! Pięknie pracujecie, jesteśmy z Was dumni. Wasze buzie takie radosne, takie roześmiane, takie cudowne, aż miło popatrzeć. Przesyłamy Wam moc całusów i uścisków. DO ZOBACZENIA!!!

Grupa I

Grupa II

Grupa III

Adrian i Kacper wzięli udział w ogólnopolskiej tęczowej akcji „Wszystko będzie dobrze”. Kacper przygotował również podziękowanie w ramach akcji „Kartka dla …”