Rekrutacja – informacje

Komisja Rekrutacyjna Przedszkola Miejskiego nr 12 w Dębicy dokonała analizy formalnej i prawnej wszystkich złożonych wniosków o przyjęcie dziecka do PM nr 12 oraz dołączonych do nich załączników i zakwalifikowała do dalszego postępowania rekrutacyjnego wszystkie wnioski kandydatów zamieszkałych na terenie Gminy Miasta Dębica. Wnioski kandydatów zamieszkałych poza Gminą Miasta Dębica nie zostały zakwalifikowane do dalszego postępowania rekrutacyjnego.

Zakwalifikowanie dzieci do przedszkola nie oznacza, że automatycznie zostaną one przyjęte na przyszły rok szkolny.

Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do przedszkola zostanie wywieszona na drzwiach wejściowych do placówki w dniu 22 kwietnia 2020r. o godzinie 9.00. Odczytanie wyników będzie możliwe 22 kwietnia 2020r. w godzinach od 9.00 do 14.00. Informacje o przyjęciu lub nieprzyjęciu dziecka do przedszkola będzie można także uzyskać w dniu 22 kwietnia 2020r. w godzinach 9.00 -14.00 pod nr telefonu 14 6812 594.

Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną placówka będzie zamknięta dla osób postronnych.