„Kto odnajdzie swoje panie?” – zabawa dla dzieci i rodziców

Panie, kiedyś też były dziećmi?. Dzieciństwo…. każdy z nas wraca do tego okresu z uśmiechem. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z dawnych lat i okazuje się, że jedna pani od zawsze lubiła zwierzęta, a inna od zawsze była w ruchu ?. Drodzy rodzice i kochane przedszkolaki. Mamy dla Was kolejną propozycję wspólnej zabawy, płynącej prosto z serca „Kto odnajdzie swoje panie?”. Zabawa polega na tym, by rozpoznać panie z przedszkola na załączonych zdjęciach z okresu dzieciństwa. Pod każdym numerkiem kryje się któraś pani z przedszkola. Proszę przyporządkować numery zdjęć do imion pań, a odpowiedzi przesłać na pocztę przedszkola (nr 1 – imię pani itd.). Nie będzie to proste zadanie, bo niektóre panie bardzo się zmieniły od czasów dzieciństwa, ale proszę spróbować. Może ktoś rozpozna wszystkie panie, a nie tylko te ze swojej grupy? Niech to będzie zabawa po to, żeby się świetnie bawić i pokazać dzieciom czasy, gdy byłyśmy też małymi dziećmi. Dla ułatwienia podajemy, które panie biorą udział w zabawie:

• Grupa I – p. Beatka, p. Marysia, p. Iwonka, p. Krysia
  • Grupa II – p. Justynka, p. Ania, p. dyrektor