Ostatnio dzieci z grupy „Gwiazdeczki ” miały w przedszkolu bardzo pracowity dzień. W ramach realizacji programu z cyklu Akademia Zdrowego Przedszkolaka „ Zboża zjadamy, energię z nich mamy” odbyły się kolejne zajęcia – tym razem motywem przewodnim zajęć było upieczenie ciasteczek. W tym celu dzieci przyniosły do przedszkola różne produkty niezbędne do przygotowania zdrowych ciasteczek m.in.: słonecznik, pestki dyni, sezam, różnego rodzaju orzechy, migdały, rodzynki i inne bakalie, oraz płatki owsiane. Wszyscy ochoczo i z pełnym zaangażowaniem zabrali się do pracy. Całość odbywała się pod czujnym okiem pani wychowawczyni. Przygotowane przez dzieci ciasteczka zostały upieczone w przedszkolnej kuchni. Były naprawdę pyszne, a przede wszystkim zdrowe, dzieci chętnie poczęstowały nimi swoich rodziców.