Powitanie WIOSNY

Grupa I „Promyczki”

Grupa IV „Gwiazdeczki”

Pożegnane Zimy- powitanie Wiosny. Montaż słowno muzyczny pt. „Wiosno przybywaj” w wykonaniu dzieci z grupy IV „Gwiazdeczki”.

Dzień wiosny w grupie V „Kropelki”

24. 03. 2021r. dzieci z grupy V Kropelki przedstawiły montaż słowno – muzyczny Wiosną pamiętamy o przyrodzie. Poruszał on kwestie związane z ekologią, potrzebą dbania o otaczający świat oraz jego mieszkańców. Dzieci przebrane za różnorodne zwierzęta (niedźwiadki, sarenki, jelonki, wilki, liski, bociany, jaskółki, żabki, zajączki, jeże, biedronki, pszczółki) wzięły udział w inscenizacji prezentującej ich umiejętności wokalne, taneczne oraz recytatorskie. Radosne wybrzmiewanie piosenek, śpiewanych przez naszych wychowanków: Przyszła wiosna do niedźwiadka, Tam daleko, gdzie wysoka sosna, Tu i tam zieleń dam zapewne przyspieszy nadejście pogodnych, słonecznych, wiosennych dni.