III miejsce dla naszej Juleczki w konkursie plastycznym „Świąteczny stroik”- Przedszkole Weldon Kids

W ludowych zwyczajach okres poprzedzający Boże Narodzenie wiązał się z wykonywaniem ozdób choinkowych w domach, czym niejednokrotnie zajmowały się całe rodziny. Ozdoby wykonywane z kolorowego papieru i bibułki, słomy, ziaren zbóż, orzechów, szyszek czy pestek owoców świadczyły o ogromnej pomysłowości twórców, a przede wszystkim łączyły pokolenia w przekazywaniu tradycji bożonarodzeniowych.
W dniu 18.12.2013r. w Niepublicznym Przedszkolu Weldon Kids odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego Świąteczny Stroik. Wzięły w nim udział dwie dziewczynki z naszego przedszkola. W kategorii rodzinnej piękny i niezwykle oryginalny stroik przygotowała Aleksandra Knot (grupa I) wraz z Mamą. W kategorii indywidualnej stroik wykonywała Julia Betlej (grupa IV) podczas zajęć koła plastycznego prowadzonego przez Panią Ewę Prokuską. Miło nam jest poinformować, że Julia Betlej zdobyła III miejsce. Kilkadziesiąt bożonarodzeniowych stroików, przygotowanych przez przedszkolaki biorące  udział w konkursie, będzie można obejrzeć w Galerii Carrefour w Dębicy.  Zapraszamy!