Spotkanie z Panią Doktor

W czwartek, 28 kwietnia 2016 r. w naszym przedszkolu gościliśmy panią doktor- mamusię Maksia. Dzieci zapoznały się z atrybutami pracy lekarza, mogły nawet same na chwilkę zamienić się w doktora i posłuchać bicia serca swojego kolegi czy zbadać słuch. Pani doktor zaprezentowała również sposób mierzenia ciśnienia, temperatury a także bandażowania. Poprzez treści zawarte na tablicy tematycznej a także na podstawie przeczytanej dzieciom książeczki ukazano im jak istotne jest zdrowe, racjonalne odżywianie i dbanie o swoje zdrowie poprzez aktywność fizyczną oraz zachowanie higieny.

Serdecznie dziękujemy pani doktor Amelii Jasek- Piątkowskiej za wizytę w naszym przedszkolu oraz poświęcenie swojego czasu naszym milusińskim. Życzymy powodzenia w pracy zawodowej i zapraszamy do nas częściej 🙂