Wyprawka przedszkolaka

Grupa I i II – dzieci 3 i 4 – letnie

• Podpisane pantofle z podeszwą antypoślizgową (najlepiej wsuwane z gumką lub zapinane na rzepy; prosimy unikać wiązania na sznurowadło lub innego typu skomplikowanych dla dziecka zapięć).
  • Koc/cienka kołderka o wymiarach 160×200, poduszka (jasiek) powleczone w poszewki i podpisane.
  • Piżamka – podpisana.
  • Ubrania na zmianę (potrzebne w przypadku konieczności przebrania dziecka): koszulka, wygodne  spodnie, zapasowa bielizna  (zostawiamy w szatni w podpisanym materiałowym woreczku na półce dziecka).
  • Chusteczki higieniczne w pudełku tzw. wyciągane (opakowanie 100 sztuk).
  • Chusteczki nawilżane z możliwością utylizacji w toalecie.
  • Dodatkowo dzieci 4-letnie z gr. II – strój do ćwiczeń gimnastycznych: krótkie spodenki lub getry oraz koszulka z krótkim rękawem (umieszczamy w woreczku z materiału podpisanym imieniem i nazwiskiem dziecka).

Grupa III, IV i V – dzieci 5 i 6-letnie

• Ubrania na zmianę (potrzebne w przypadku konieczności przebrania dziecka): koszulka, wygodne spodnie, zapasowa bielizna (zostawiamy w szatni w podpisanym materiałowym woreczku na półce dziecka).
  • Strój do ćwiczeń gimnastycznych: krótkie spodenki lub getry oraz koszulka z krótkim rękawem (umieszczamy w woreczku z materiału podpisanym imieniem i nazwiskiem dziecka).
  • Chusteczki higieniczne w pudełku tzw. wyciągane (opakowanie 100 sztuk).
  • Chusteczki nawilżane z możliwością utylizacji w toalecie.